Wyniki juniorów

Najstarsi juniorzy (rocznik 1990/91) wygrali u siebie z Okęciem Warszawa 2:1. Bramki zdobyli Piotr Kamiński i Adrian Basiuk.

Juniorzy Młodsi (rocznik 1992) zremisowali na wyjeździe z Mazowszem Grójec 1:1. Do siatki rywala trafił Artur Stępień.

Rocznik 1993 przegrał na własnym terenie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:3. Dwa trafienia zaliczył Adam Kozłowski, z rocznika 1995.

Rok młodsi juniorzy (rocznik 1994) również ponieśli porażkę. Przegrali pechowo z Huraganem Wołomin 3:4, tracąc gola w ostatniej minucie. Hat-trickiem popisał się Kamil Brzozowski. Hutnik pełnił rolę gospodarza, ale mecz został rozegrany w Łomiankach.

Zwycięstwo odnieśli natomiast młodzieżowcy z rocznika 1995, którzy pokonali na własnym terenie GKP Targówek 3:0. Do siatki rywala dwukrotnie trafiał Sebastian Czarnecki, a raz Konrad Rusinek.

Pierwszy zespół rocznika 1996 wygrał u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 3:1. Bramki strzelili Sebastian Czarnecki, Rafał Zakrzewski i Dominik Malawski.

Kolejną okazałą wygraną zanotował rocznik 1996, drugi zespół. Tym razem stosunkiem bramek 10:0, na wyjeździe z Milanem Milanówek. Mimo nieobecności kilku zawodników z podstawowego składu młodzi gracze Hutnika dominowali na boisku rywala. Piłkarze gospodarzy nie oddali ani jednego celnego strzału w światło bramki. Drugi zespół rocznika '96 doskonale radzi sobie w rozgrywkach ligowych, po pięciu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 15 punktów i stosunkiem bramek 48:2! Za tydzień juniorzy z Bielan rozegrają ważny mecz z wiceliderem, Unią Warszawa. Bramki w meczu z Milanem zdobyli: Michał Kielak (trzy), Konrad Wieczorek (trzy), Piotr Strzemecki (dwie), Albert Nowosad oraz Wojciech Bartosiak.

Najmłodsi juniorzy, Orliki "7", rocznik 1998, wygrali na wyjeździe z Białołęką Warszawa 4:2.

Hutnik '91 - Okęcie Warszawa 2:1
Bramki:
Kamiński, Basiuk.

Skład: Bodych - Płotnicki (Gwiazda '80), Sobczak, Reszkowski, Walkowski, Dominiak Królikowski, Tokarz, Basiuk, Kamiński, Izotow.

mecz rozegrany w Łomiankach

Skład: Ślusarz - P. Brzozowski, Bryzek, Dąbrowski, Goluch - Łukomski, Gąstał, Kuchta, Dmoch, Tołczyk - Kozłowski.

Ponadto grali: K. Brzozowski, Wolski, Lustyk, Hernik.

Hutnik '95 - GKP Targówek 3:0 (0:0)
Bramki:
Czarnecki x 2, Rusinek.

W meczu grali: Stankiewicz, Skobel, Kozłowski, Gutowski, Wojciechowski, Szarpak, Rusinek, Caruk, Okruszko, Gruziński, Rusowicz, Drożdż, Tomiak, Hawryluk, Zakrzewski, Czarnecki.

Hutnik '96 - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1
Bramki:
Czarnecki, Zakrzewski, Malawski.

Milan Milanówek - Hutnik II '96 0:10
Bramki:
Kielak x 3, Wieczorek x 3, Strzemecki x 2 (jedna z karnego), Nowosad, Bartosiak.

Skład: Górski - Bochenek, Kielak, Moszczyński, Bartosiak, Strzemecki, Sameryt, Hatka (Groński), Lipiński, Wieczorek, Nowosad.

Białołęka Warszawa - Hutnik '98 2:4

źródło: własne

Dodał: KamiL, dnia 28.09.2008, 20:46